RNr   Navn Kjører for Løp Status
2 NOR Merete Neset Sledehundklubben MUSH GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
14 NOR Linda H Jolma Hakadal sledehundklubb GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Førstegangskjører
15 POL Karol Henke Poland Mushing GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
16 POL Franczak Robert GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Førstegangskjører
18 NOR Anne Lise Oland Sledehundklubben Mush GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
20 NOR Ole Bekkos Femund Trekkhundklubb GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
22 NOR Helge Kjellevold Sledehundklubben Mush GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Førstegangskjører
23 NOR Rune Ytre-Hauge Sledehundklubben MUSH GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
26 NOR Ellen Irene Kristoffersen Folldal trekkhundklubb GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
32 NOR Keijo Korpela Hamar trekkhundklubb GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
33 NOR Oda Kristine Eikeland Meidel Ramsdal GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Førstegangskjører
34 NOR Geir Wiik Hakadal Sledehundklubb GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
35 NOR Bente Sofie Alhaug OMTK GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Førstegangskjører
45 NOR Marte Skogås Skancke Femund trekkhundklubb GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
48 NOR Arne Rosvold Femund GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
53 NOR Mona Kolstad Sledehundklubben Mush GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
56 NOR Tormod Andersen GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
57 NOR Klas Sommer GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Førstegangskjører
62 NOR Elin Kjelsberg Femund Trekkhundklubb GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Veteran
65 NOR Silje Gudmestad Nidarå trekkhundklubb GM 150 Km 8-12 Spann Klasse Førstegangskjører
4 NOR Waldemar Rode Drammen Trekkhundklubb GM 200 Km 8 Spann Klasse Førstegangskjører
5 NOR Kristina Maloney Sledehundklubben Mush GM 200 Km 8 Spann Klasse Førstegangskjører
7 CAT Magda Ramos Ramos Club Sky Berga GM 200 Km 8 Spann Klasse Førstegangskjører
8 CAT Andreu Cordon Castillo Kobalaq - AEM GM 200 Km 8 Spann Klasse Førstegangskjører
12 NOR Elisabeth Edland Hakadal Sledehundklubb GM 200 Km 8 Spann Klasse Veteran
13 NOR Sebastien Barrault Oslomarka Trekkhundklubb GM 200 Km 8 Spann Klasse Førstegangskjører
28 NOR Kristin Thorsen Femund trekkhundklubb GM 200 Km 8 Spann Klasse Veteran
31 NOR Fredrik Lindgren Femund Trekkhundklubb GM 200 Km 8 Spann Klasse Veteran
47 NOR Jacobine Langstein Hallingen Hundekjøyrarlag GM 200 Km 8 Spann Klasse Førstegangskjører
49 NOR Ella Kjøsnes Femund Trekkhundklubb GM 200 Km 8 Spann Klasse Førstegangskjører
51 NOR Lone Lykke Hansen GM 200 Km 8 Spann Klasse Veteran
63 NOR Linn Sørensen Østre Mjøsen Trekkhundklubb GM 200 Km 8 Spann Klasse Førstegangskjører
6 NOR Fredrik Westlie Oslomarka trekkhundklubb GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
9 NOR Yngve Fagerli Mush GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
11 NOR Morten Bjørgvik Folldal trekkhundklubb GM 200 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
21 NOR Steinar Kvittingen Hallingen Hundekjøyrarlag GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
24 NOR Leif Tore Lie Lillehammer brukshundklubb GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
25 NOR Jan Kåre Heiberg Varde IL trekkhund GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
27 NOR Jens Kvernmo GM 200 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
29 FRA GAMAIN ANTOINE GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
30 NOR Bjørnar Hansen Østigård GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
36 NOR Erik Ploot Folldal Trekkhundklubb GM 200 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
37 NOR Ove Grytbak Femund Trekkhundklubb GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
38 NOR Anders Schanche Ingen GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
39 NOR Jean Philippe Pontier Astrape GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
40 NOR Andreas Rognes Kokkvoll Femund Trekkhunbdklubb GM 200 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
41 NOR Even Bøen Folldal GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
44 NOR Terje Strat GM 200 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
54 NOR Åsmund Snortheim Femund Trekkhundklubb GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
58 NOR Cathrine Grunni Oalomarka GM 200 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
59 SWE Peter M Karlsson Amundsen GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
60 NOR Kathrine Søberg Oslomarka Trekkhundklubb GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
61 NOR Alf Stokke Hallingen GM 200 Km Åpen Klasse Veteran
1 NOR Roar Kvilvang Femundløpets Venner GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
3 NOR Ivar Johan Sørli Hallingen GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
10 NOR Sven-Erik Gullbekk Drammen trekkhundklubb GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
17 FRA Le Biez VMC GM 300 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
19 NOR Mads Leiddal Hallingen hundekøyrarlag GM 300 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
42 NOR Maren Lindahl RIF hundekjørergruppe GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
43 NOR Patrick Brennhaugen GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
46 NOR Ralph Johannessen Hallingen GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
50 NOR Morgan Johnsen Sledehundklubben MUSH GM 300 Km Åpen Klasse Førstegangskjører
52 NOR Petter Jahnsen GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
55 ESP Salva Luque GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
64 NOR Ola Brennodden Sunde folldal trekkhundklubb GM 300 Km Åpen Klasse Veteran
Ant. deltakere totalt: 65
Antall veteraner: 41
Antall førstegangskjørere: 24
Norway 57 Poland 2 Catalan 2 France 2
Sweden 1 Spain 1